Dołącz do nas

Wstępując do nas zwiększasz szansę rozwoju własnego warsztatu pracy. Działamy na terenie całego kraju, dokształcamy, doradzamy, rozwijamy!

Aby zostać członkiem  OSPS BHP wystarczy:

JAK I GDZIE SIĘ ZAPISAĆ?

Zarejestruj się w strefie członkowskiej, w tym celu wybierz opcję  „Rejestracja - dla nowych Członków OSPS BHP".

Link do strefy członkowskiej

Pamiętaj o wyborze Oddziału, do którego chcesz przynależeć — to WAŻNE.

Tu znajdziesz Swój Oddział

Aby zostać członkiem  OSPSBHP wystarczy:

• posiadać obywatelstwo polskie,
  • spełniać obowiązujące wymagania kwalifikacyjne dla pracowników służby BHP (patrz: Dz.U. z 1997 r. Nr 109, poz. 704 z późn. zm.).

JAK I GDZIE SIĘ ZAPISAĆ?

Pobierz i wypełnij deklarację członkowską i wyślij  na adres mailowy: kielce@ospsbhp.pl

/Files/16/Deklaracja 2015.doc

INFORMACJA dot. SKŁADEK CZŁONKOWSKICH