Podsumowanie roku 2015 Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służb Bezpieczeństwa i Higieny Pracy o/Kielce

W dniu 04-12-2015r. w hotelu Stella w Kielcach odbyło się podsumowanie roku 2015 Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służb Bezpieczeństwa i Higieny Pracy o/Kielce. Na uroczystość przybyli zaproszenie goście tj: Z-ca Okręgowego Inspektora Pracy Jan Jóźwik, Inspektor Roman Trela, Prezes o/Starachowice Andrzej Karykowski, Przedstawiciel ZZ Budowlani Władysław Sołtys. Na części oficjalnej podsumowania kol. Henryk Bryk została mianowany jako honorowy członek stowarzyszenia, a także wyróżniono wielu członków stowarzyszenia, którzy w szczególny sposób poświęcali swój cenny czasu na propagowanie i rozwój bezpiecznych warunków pracy. Prezes o/Kielce Maja Adamczyk oraz Okręgowego Inspektora Pracy Jan Jóźwik wręczyli wszystkim pamiątkowe dedykacje na grawerach oraz książki.
Przedstawiciel ZZ Budowlani Wiesław Sołtys otrzymał na swoje ręce podziękowania za wspólnie podpisane porozumienie dnia 17.11.2015r. w siedzibie Państwowej Inspekcji Pracy w Kielcach. Spotkanie przemijało w przyjemnej i wesołej atmosferze.