Projekt " Gdy dorosną chcę bezpiecznie pracować"

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników Służb Bezpieczeństwa i Higieny Pracy o/Kielce rozpoczęło projekt dla dzieci i młodzieży p.t; " Gdy dorosnę chcę bezpiecznie pracować ". Projekt ma na celu przybliżenie wiedzy o występujących zagrożeniach na stanowiskach pracy. Pokazy naukowe przeprowadzane będą stopniowo w miarę możliwości na placówkach szklonych, ponieważ pomysł realizowanego projektu cieszy się dużym zainteresowaniem.

Pierwszy cykl projektu rozpoczął się w dniu 30.01.2014r. w Szkole Podstawowej w Nowinach, który poprowadzili: Prezes Zarządu Maja Adamczyk, Członka Zarządu Zbigniew Gadomski oraz Członek Stowarzyszenia Anna Butenko. W realizacji projektu udział wzięły klasy 1-3 oraz 4-6, a po jego zakończeniu ogłoszono konkurs plastyczny dla dzieci.