Uroczystość 10-lecia Oddziału Kielce

W dniu 16.11.2013r. w PSSM Chęciny odbył się Jubileusz Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służb Bezpieczeństwa Pracy o/Kielce. Na uroczystości przybyło wiele gości m.in. Z-ca Okręgowego Inspektora Pracy Pan Jan Jóźwik, Przedstawiciel Zarządu Głównego Pan Grzegorz Szałas w zastępstwie za Prezesa Marka Nościusza, Prezes o/Końskie Zbigniew Szkurłat, Prezes o/Starachowice Andrzej Karykowski, Prezes o/Lublin Andrzej Brygoła, Kierownik Działu BHP Wrocław pani Krystyna Kruk, Z-ca Kierownika Działu BHP Wrocław Pan Mariusz Olborski, Dyrektor Ośrodka Młodzieżowego w Chęcinach Pani Bożena Barwinek, Przewodnicząca ZZ Budowlani Pani Anna Bujanowska, Dyrektor Dolina Nidy Pan Janusz Kwapisz, Starszy Inspektor Pracy Roman Trela.

W czasie uroczystości Z-ca Okręgowego Inspektora Pracy Pan Jan Jóźwik wręczył wyróżnienia dla wieloletnich członków stowarzyszenia o/Kielce tj; Marzena Lankowska, Henryk Bryk, Roman Pawlik, Zbigniew Gadomaski, Czesław Molęda-nieobecny oraz na ręce Pani Prezes Mai Adamczyk tabliczkę z grawerem upamiętniającą 10-lecie o/Kielce.

Pani Maja Adamczyk Prezes o/Kielce wraz z Przedstawicielem Zarządu Głónego OSPSBHP wręczyli Wszystkim obecnym członkom stowarzyszenia Dyplomy Jubileuszowe.