WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE CZŁONKÓW OSPSBHP ODDZIAŁ KIELCE -20.06.2016 r.

W związku z upływającą kadencją władz Oddziału OSPSBHP w Kielcach, odbyło się Walne Zebranie sprawozdawczo-wyborcze w którym uczestniczyli członkowie Oddziału, członkowie władz Oddziału. Z uwagi na brak wymaganej liczby osób uprawnionych do przeprowadzenia Walnego Zebrania, zebranie przeprowadzono w drugim wyznaczonym terminie. Przewodniczącym został Pan Zbigniew Gadomski, który czuwał nad prawidłowym przebiegiem zebrania, w tym nad wyborami Komisji Skrutacyjnej oraz Komisji Uchwał i Wniosków. Członkowie zgromadzeni na Walnym Zebraniu wysłuchali sprawozdań ustępującego Zarządu, Komisji Rewizyjnej i Sądu Koleżeńskiego za okres sprawozdawczy 2012 – 2016. W drodze tajnego głosowania wybrano jednogłośnie Prezesa na kadencję 2016 – 2020 w osobie Pani Mai Adamczyk. Następnie przystąpiono do kolejnych głosowań, w wyniku których wybrano:

Zarząd o/Kielce w składzie:

Zbigniew Gadomski  - V-ce Prezes Zarządu o/Kielce

Anna Butelko  - Skarbnik Zarządu o/Kielce

Kamila Pękalska  - Sekretarz Zarządu o/Kielce

Marzena Lankowska – Członek Zarządu o/Kielce

Marcin Fornalski  - Członek Zarządu o/Kielce

Komisja Rewizyjna w składzie:

Roman Pawlik  - Przewodniczący Komisji Rewizyjnej

Justyna Durlej – Członek Komisji

Jerzy Kurek – Członek Komisji

Sąd Koleżeńskie w składzie:

Maksymilian Ziętek  - Przewodniczący Sądu Koleżeńskiego

Dorota Rogóż – Członek Sądu

Andrzej Kraska - Członek Sądu

Do Komisji Uchwał i Wniosków  nie zgłoszono wniosków.